Trabzon Pergole Tente

Trabzon Pergole Tente

Pergole tente sistemi mekanınız yağmur, kar, güneş ve rüzgardan sizleri koruyacaktır.
Pergola sistemi villa, restaurant, hotel ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına estetik ve modern görünüm katar. Sistem her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana mükemmel görsellik ve termal konfor da sunar. Pergole tente sistemi kullanım kolaylığı ile motorlu tente sistemleri arasında en dayanıklı ve en uzun ömürlü tente sistemidir.

 

Raylı pergole sistemleri arasındaki en uzun mesafede kapama yapılabilir sistemdir. Tenteye uygulanabilen LED aydınlatma sistemiyle kapalı mekanınızın ışıklandırması rahatlıkla yapılabilir. Motorlu pergole sistemi ile açık mekanınız tek tuşla kapalı konuma geçebilir. Sistemin profilleri, yüksek dereceli 6063 ekstrüzyon alüminyumdan, elektrostatik toz boya yöntemiyle boyanarak üretiliyor ve açık alan uygulamalarında üstün performans sağlıyor. Tüm civata, vida ve pimler, sistemin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.

 

Eşsiz yan kanal dizaynı sayesinde sistemin montajında kolaylık sağlıyor ve ekstrüzyon alüminyum ray profilleri ile sistem 5 metreye kadar ileri açılabiliyor. Genişlikleri mekan gereksinimlerine göre isteğe bağlı ve 13 metreye kadar herhangi bir boyut mevcuttur. Raylı Pergole sistemi kumandaya tek dokunuşla 65 m2’ye kadar koruma sunuyor ve patentli izolasyon birleştirme profili sayesinde birden fazla sistemin birleştirildiği uygulamalarda daima 100% su geçirmezlik sağlıyor.

 

Pergole tente, yapı ruhsatı gerektirmeden tamamı otomatik açılır – kapanır, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan ergonomik ve son teknoloji ürünü gölgelendirme ürünüdür. Pergola, dört mevsim ideal çizimler sunan mükemmel bir sistemdir.

 

Pergola Sistemi sizlere doğal ışık ve havalandırma imkanı sağlar. Özel dizaynı, yağmur ve kar sularının içeriye girmesini engeller. Herhangi bir sızdırma ya da  havuzlanmaya kesinlikle meydan vermez. Kumandalı sistemle büyük mekanları tek tuşla açık ya da kapalı hale getirebilirsiniz. Özel karatma kumaşıyla sizleri güneşin yakıcı etkisinden ve yağmurdan korur. Özel alüminyum aksaamı ile sağlam, paslanmaz aksesuarlarıyla uzun süre sorunsuz çalışma sağlar. Kafelerde, teraslarda, bahçenizde … bir çok alanda kullanılır. Kapatmak istediğini bölüme rahatlıkla kurulan pergole tente sistemi size büyük alanları kapatma imkanı vermektedir. Sistem motorlu ve kumandalı olarak kullanılır. Tek tuşla tavan kısmını rahatlıkla açabilirsiniz. İstediğiniz taktirde ışıklı olarak kullana bilirsiniz. Pergolenin etrafını katlanır cam sistemi yada zip perde sitemiyle rahatlıkla kapatabilirsiniz. Tek kumanda ile pergolenin tavan kısmını ve yan cephelerini kapalı konuma getirebilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Trabzon Araç Brandası

Arabanızı güneşin ve doğanın zararlı etkilerinden koruyan branda üretimi yapma

Trabzon Pergole Tente

Pergole tente sistemi mekanınız yağmur, kar, güneş ve rüzgardan sizleri koruya

Trabzon Şeffaf Branda

Branda, açık alanlarda belirlenen bölgesi yağmur, kar, güneş gibi olums

Yorumlar

Ford transit aracıma tente yaptırdım. Yasin ustanın ellerine sağlık. Dürüst ve güvenilir esnaftır. Tercih edebilirsiniz.

Ali Eren Ekinci

5 Yıldız