Hakkımızda

 

Trabzon ilinde hizmet vermekte olan Bereket Tente & Branda isimli firmamız çadır, branda ve tente alışverişi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç temel unsur bulunmaktadır. Bunlar üretim yapılan maddenin genel dayanıklılığı, güneşe dayanma gücü ve suya olan dayanaklığıdır. Bu üç maddeyi genel olarak karşılayan çadır, branda ve tente ürünlerine, kaliteli ürünler diyebiliriz. Firmamız bu üç maddeyi sürekli olarak sağlayabilmek için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. Teknolojinin de gelişmesiyle beraber her gün büyüyen Trabzon çadır, branda ve tente sektörüne hizmet etmekten Bereket Tente & Branda olarak gurur duyarız.

 

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız, müşterilerine en kaliteli ürünler satar. Test ve deneylerinden geçmeyen ürünlerin satışa sunulması gibi bir şeyi firmamızda gözlemleyemezsiniz. Sizin bizi güvenilir bir adres olarak tanımlamanız bizi çok mutlu edecektir. Müşterilerimizin çoğu bizim hizmetimizi beğenmekte olup çevresine tavsiye etmektedir.

 

Çeşitli çadır, branda ve tente renklerimiz oldukça dikkat çekmektedir. Ürünlerimizin renklerine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermemektedir. Farklı materyallerden olan ürünlerimizde ise fiyat değişiklik gösterebilir. Fiyat performans açısından firmamızı değerlendirdiğinizde oldukça uygun fiyatlı ürünler sattığımızın, sizde farkına varacaksınız. Firmamızın, ürünleri garantilidir. Bir sorun yaşamanız durumunda tamiratını anında yapmaktayız. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda bulmak için bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Öne Çıkarılanlar

Trabzon Şeffaf Branda

Branda, açık alanlarda belirlenen bölgesi yağmur, kar, güneş gibi olums

Trabzon Araç Brandası

Arabanızı güneşin ve doğanın zararlı etkilerinden koruyan branda üretimi yapma

Trabzon Pergole Tente

Pergole tente sistemi mekanınız yağmur, kar, güneş ve rüzgardan sizleri koruya

Yorumlar

Ford transit aracıma tente yaptırdım. Yasin ustanın ellerine sağlık. Dürüst ve güvenilir esnaftır. Tercih edebilirsiniz.

Ali Eren Ekinci

5 Yıldız